ББЖ APC Easy UPS 1600VA Shuko (BVX1600LI-GR)
Товар який ви переглядаєте
Обмін/повернення:
Обмін/повернення товару на протязі 14 днів з моменту придбання.
Обмін та повернення
Основна інформація
Характеристики
Опис
Запитання та відгуки
Додати у Wishlist
У порівняння
9 219
Код товару:
22764
Швидке замовлення
Придбати в кредит
Доставимо по Львові завтра безкоштовно
Відправимо по Україні завтра за тарифами перевізників
ББЖ APC Easy UPS 1600VA Shuko (BVX1600LI-GR) (900 Вт / 1600 VA, 140-300 В, лінійно-інтерактивний, 4x розетки, 2 батареї 12 В 7 Агод)
Характеристики:
Виробник
Тип архітектури
Лінійно-інтерактивний
Артикул
BVX1600LI-GR
Повна потужність В*А
1600 В*А
Активна потужність Вт
900 Вт
Діапазон вхідної напруги
Час роботи при повному навантаженні
1.1 хв
Кількість розеток
4
Захист ліній передачі даних
Немає
Фізичні розміри
190 x 140 x 390 мм