ББЖ APC Easy UPS 900VA Shuko (BVX900LI-GR)
Товар який ви переглядаєте
Обмін/повернення:
Обмін/повернення товару на протязі 14 днів з моменту придбання.
Обмін та повернення
Основна інформація
Характеристики
Опис
Запитання та відгуки
Додати у Wishlist
У порівняння
6 409
Код товару:
21553
Швидке замовлення
Придбати в кредит
Доставимо по Львові сьогодні безкоштовно
Відправимо по Україні сьогодні за тарифами перевізників
ББЖ APC Easy UPS 900VA Shuko (BVX900LI-GR) (480 Вт / 900 VA, 140-300 В, лінійно-інтерактивний, 2x розетки, батарея 12 В 9 Агод)
Характеристики:
Виробник
Артикул
BVX900LI-GR
Тип архітектури
Лінійно-інтерактивний
Повна потужність В*А
900 В*А
Активна потужність Вт
480 Вт
Діапазон вхідної напруги
Час роботи при повному навантаженні
3 хв
Кількість розеток
2
Захист ліній передачі даних
Немає
Фізичні розміри
160 x 120 x 355 мм
Вага
6 кг
Гарантія
24 місяців
Oпис:
Розетки з батарейним живленням і захистом від імпульсних перешкод:
Акумуляторне резервне живлення й захист від імпульсних перенапруг:
Отримане підтвердження відповідності вимогам безпеки від контролюючих організацій:
Інтелектуальне керування батареями:
Повідомлення про відмову батареї:
Поліпшені функції захисту:
Розташування розеток з урахуванням габаритів інтегрованих із вилками мережевих адаптерів:
Дає змогу під'єднувати вхідні блоки трансформаторів, не блокуючи доступ до інших розеток.
Елегантний дизайн:
Можливість холодного старту:
Забезпечення тимчасового живлення від батарей у раз вимкнення зовнішнього електроживлення.
Автоматичне підвищення регульованої напруги:
Світлодіодні індикатори:
ДБЖ обладнане індикаторами, за якими можна легко оцінити поточний стан пристрою й електромережі.
Звукові сигнали:
Повідомлення про зміни мережного електроживлення й умов роботи ДБЖ.
Поліпшені функції захисту:
Елегантний дизайн:
Можливість холодного старту:
Світлодіодні індикатори:
Звукові сигнали:
Більше ...
Схожі товари
ББЖ APC Back-UPS 950VA Schuko (BX950MI-GR) (520 Вт, 140 - 300 В, AVR, Line Interactive, USB до ПК, 2 розетки резервного живлення, 2 розетки стабілізації напруги)
В наявності
1 відгук
ББЖ APC Easy UPS 1000VA Schuko (BV1000I-GR) (600 Вт / 1000 VA, 170-280 В, лінійно-інтерактивний, 4 розетки)
В наявності
ББЖ APC Easy UPS 900VA IEC (BVX900LI) (480 Вт / 900 VA, 140-300 В, лінійно-інтерактивний, 4x розетки IEC 320 C13, батарея 12 В 9 Агод)
ББЖ Qoltec Monolith Line Interactive UPS (53777) (1200 Вт, 2000 ВА, 170В-280В, AVR, 2 євророзетки, 2x IEC 320 C13, LED, 2x RJ-45, 2x батареї 12В/9Аг, 12.3 кг)
ББЖ EnerGenie EG-UPS-034 (LCD дисплей, USB порт, 1500 VA, 900 Вт, 2 розетки Shuko, 3 розетки IEC C13, 2 батареї 12 В/ 8 Агод)
Доступно до замовлення
ББЖ LogicPower UPS LPM-UL1550VA (Потужність 1085 Вт./ 1550 ВА, LCD дисплей, USB, вхідна напруга 220В±10%, батарея 2х12V/9Ah)
Доступно до замовлення
ББЖ Qoltec Monolith Line Interactive UPS LED 1200 (53973) (720 Вт, 1200 ВА, 140В-300В, AVR, 2 євророзетки, 2 IEC, 2 батареї 12В/7Аг)
ББЖ Green Cell PowerProof UPS05 (Потужність 1200 Вт./ 2000 ВА, LCD, лінійно-інтерактивний, AVR, напруга на виході 220-240 В, 4 євророзетки, USB, RJ11, 2x батареї 12В 9Аг, 11.5 кг)
ББЖ Volt SINUS PRO 1000 W (700 Вт, 1000 ВА, 170В-270В, лінійно-інтерактивний, AVR, LCD, 2 євророзетки, зовнішня батарея)