Монітор 27" Samsung C27F390F Curved
Товар який ви переглядаєте
Код
Наявність
14781
Немає в наявності
5 649
Доставка:
Детальніше про доставку
Обмін/повернення:
Обмін/повернення товару на протязі 14 днів з моменту придбання.
Обмін та повернення
Основна інформація
Характеристики
Опис
Запитання та відгуки
Додати у Wishlist
У порівняння
Код товару:
Характеристики:
Виробник
Артикул
LC27F390FHIXCI
Тип матриці
VA LED
Розмір екрану (діагональ)
27"
Максимал. роздільна здатність екрану
Частота оновлення екрану
60 Гц
Яскравість
Кути огляду (гориз./вертик.)
Покриття матриці
Матове
Час реакції матриці
4 мс
Фізичні розміри вага
622.9 x 462.5 x 247.7 мм, 4.4 кг
Співвідношення сторін
16:9
Колір корпусу монітора
Чорний
Інтерфейси
HDMI, VGA, Вихід на навушники
Додатково
Вигнутий екран, радіус кривизни 1800 мм
Гарантія
24 місяців
Oпис:
Відчуйте воістину захоплюючі емоції від перегляду або роботи з незвично вигнутим монітором Samsung. Лінія вигину монітора така ж, як біля екрану в кінотеатрі iMax і становить 1 800 R або 1 800 мм (радіус дуги по якій зігнутий екран), що створює більш широке поле зору, підвищує глибину сприйняття картинки і зводить до мінімуму відволікання. Таким чином, улюблене ТВ-шоу, комп'ютерна гра і інший медіа-контент подарують зовсім інший, незабутній досвід.
Комфорт від перегляду:
Якісне зображення:
Якісно новий рівень зручності і реалізму:
Режим Game Mode забезпечує автоматичну оптимізацію параметрів зображення.
Витончений дизайн:
Товщина корпусу складає всього 11.9 мм, при цьому якість збірки не викликає ніяких питань.
Менша втома:
Комфорт від перегляду:
Якісне зображення:
Витончений дизайн:
Менша втома:
Більше ...