Монітор 28" Samsung U28R550U
Товар який ви переглядаєте
Монітор 28" Samsung U28R550U
Код
Наявність
18504
Немає в наявності
8 299
Доставка:
Детальніше про доставку
Обмін/повернення:
Обмін/повернення товару на протязі 14 днів з моменту придбання.
Обмін та повернення
Основна інформація
Характеристики
Опис
Запитання та відгуки
Додати у Wishlist
У порівняння
Код товару:
Характеристики:
Виробник
Артикул
LU28R550UQIXCI
Тип матриці
IPS LED
Розмір екрану (діагональ)
28"
Частота оновлення екрану
60 Гц
Максимал. роздільна здатність екрану
3840x2160 4K
Яскравість
Кути огляду (гориз./вертик.)
Покриття матриці
Матове
Співвідношення сторін
16:9
Час реакції матриці
4 мс
Фізичні розміри вага
638.8 x 479.3 x 250.5 мм, 5.8 кг
Колір корпусу монітора
Чорний
Інтерфейси
2x HDMI, DisplayPort, гніздо для навушників
Додатково
Гарантія
24 місяців
Oпис:
Чіткість у кожній деталі:
Відмінна видимість під будь-яким кутом до екрану:
Широкий діапазон тонів:
Відсутність втоми очей - запорука перемоги:
Надплавна передача руху:
Екран без меж:
Чіткість у кожній деталі:
Широкий діапазон тонів:
Надплавна передача руху:
Екран без меж:
Більше ...
Доставка:
Детальніше про доставку
Схожі товари
Монітор 24" Acer Nitro XV240YPbmiiprx (16:9, LED, IPS, FullHD, 144 Hz, 2 ms, 1000:1, 250cd/m2, 178°x178°, 2xHDMI, DisplayPort, колонки 2 x 4 Вт, Black)