Накопичувач SSD 256GB Patriot P210 (P210S256G25)
Товар який ви переглядаєте
Обмін/повернення:
Обмін/повернення товару на протязі 14 днів з моменту придбання.
Обмін та повернення
Основна інформація
Характеристики
Опис
Запитання та відгуки
Додати у Wishlist
У порівняння
2 129
Код товару:
18399
Швидке замовлення
Придбати в кредит
Відправимо по Україні сьогодні за тарифами перевізників
Накопичувач SSD 256GB Patriot P210 (P210S256G25) (2.5", SATA3, 500Мб/с400Мб/с)
Характеристики:
Виробник
Артикул
P210S256G25
Об'єм пам'яті
256 ГБ
Швидкість читання
500 МБ/с
Швидкість запису
400 МБ/с
Інтерфейс підключення
SATA III
Форм-фактор
2.5"
Тип флеш-пам'яті
TLC
Час напрацювання на відмову
2 млн. годин
Вага
46 г
Комплектація
SSD накопичувач
Гарантія
36 місяців
Oпис:
Технічні характеристики:
- Підтримка S.M.A.R.T.
- Підтримка TRIM
- 4K вирівняне випадкове читання: до 50K IOP
- 4K вирівняний випадковий запис: до 30K IOP
- Послідовне читання (ATTO): до 500 МБ / с
- Послідовний запис (ATTO): до 400 МБ / с
- Інтерфейс: SATA III 6 Гбіт/с
- Форм-фактор: 2.5"
- Робоча напруга: 5 В
- Робоча температура: 0 ~ 70 °C
Технічні характеристики:
- Підтримка S.M.A.R.T.
- Підтримка TRIM
- Інтерфейс: SATA III 6 Гбіт/с
- Форм-фактор: 2.5"
- Робоча напруга: 5 В