Форма зворотнього зв’язку
 

Глава Qualcomm пообіцяв випустити найкращий чіп для комп’ютерів

Кріштіану Амон, який обійняв посаду генерального директора Qualcomm 30 червня цього року, зробив досить гучну заяву. Він упевнений, що вони можуть випустити чіп, який буде перевершувати Apple M1. Для цього у компанії є спеціальна стратегія.

Розроблений Apple ARM-процесор M1 показав, що персональні комп’ютери можуть бути неймовірно продуктивними і одночасно з тим досить енергоефективними, працюючи навіть без активного шумозаглушення. Новий глава Qualcomm впевнений, що їм під силу не тільки досягти рівня «яблучного» процесора, але і перевершити його.

«Нам необхідно надати кращу продуктивність для пристроїв, що працюють від акумулятора. Якщо Arm, з якою ми співпрацюємо протягом багатьох років, в результаті розробить процесор, який кращий того, що ми можемо побудувати самі, то у нас завжди є можливість отримати ліцензію від Arm », – заявив Кріштіану Амон.

Причина, по якій Кріштіану Амон так впевнений в своїх силах, полягає в стартапі Nuvia, придбаному Qualcomm на початку цього року за $ 1,4 мільярда. Ця компанія була заснована трьома колишніми інженерами Apple, які займалися розробкою чіпів A-серії для Apple і, судячи з усього, доклали руку і до того самого M1. Отже, ці люди знають, як робити дійсно продуктивні процесори.

Поки неясно, коли саме Qualcomm збирається випустити свій аналог Apple M1.

Джерело: itechua.com