Форма зворотнього зв’язку
 

Пограти в GTA V з максимальною якістю зможуть тільки власники найсучаснішого РС

У мережі з'явилася нова інформація про те, наскільки вимогливою буде РС версія гри GTA V. Гравцям, можливо, буде потрібно саме передове обладнання, щоб запустити гру на максимальних налаштуваннях графіки.

Неофіційні вимоги РС версії Grand Theft Auto V встановлені на найвищому рівні на поточний момент. Але навіть користувачі сучасного обладнання, найімовірніше, не зможуть насолодитися максимальною якістю графіки.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Геймер під ніком Neon заявив, що не зміг утримати 60 кадрів в секунду на стабільному рівні навіть за допомогою відеокарти NVIDIA GTX 770 Lighting Edition з 2Гб пам'яті і з процесором Intel i5 3570K з чотирма ядрами, що працюють на частоті в 3,4 ГГц. На доказ своїх слів Neon опублікував два скріншота для порівняння якості налаштувань на низьких і високих установках графіки. Як виявилося, відмінності практично непомітні. І навіть на низьких налаштуваннях геймеру не вдалося отримати стабільних 60 кадрів в секнуд.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   

 

У грі, можливо, з'явиться обмеження на частоту кадрів, яке буде встановлено на позначку в 60 кадрів. За словами деяких джерел, незалежно від конфігурації комп'ютера, їм не вдалося подолати цей рівень. Як би там не було, Rockstar ніяк не прокоментувала цю інформацію.

В даний час геймери все ще чекають офіційної публікації системних вимог РС версії гри. Офіційна дата релізу Grand Theft Auto V на новій платформі і раніше призначена на 27 січня.