Форма зворотнього зв’язку
 

!!! УРА !!! Ми відзначаємо свій ювілей!!!

  Вже 20 років минуло як ми працюємо й розвиваємось для Вас, і ми з радістю хочемо поділитися з Вами цією НОВИНОЮ. Наша Команда сміливо може сказати: ми вміємо передбачати потреби Клієнтів та надавати вищий сервіс ! Ми вдячні ВСІМ Клієнтам - Ви були з нами на протязі цих 20 років, для нас цінні ВСІ Ваші відгуки та пропозиції щодо покращення сервісу.

  Для Вас, ми оновили свій сайт і працюємо над новим, який стане ще зручнішим для онлайн-шопінгу! Для Вас, розширили асортимент новими брендами - в асортименті компанії близько 20 тисяч найменувань товару. Ми завжди стараємося оперативно вирішувати проблеми Клієнтів та допомогти придбати дійсно потрібні для Вас товари! У нас є сервіс, який займається гарантійним та післягарантійним ремонтом техніки. Всіма своїми зусиллямии ми намагаємось виявити Ваші поточні та майбутні потреби, пропонуємо знижки, а також кредитування та доставку. 

  Для усіх хто з нами - буде проводитися розіграш подарунків при покупці у нас 09 лютого 2022року безпосередньо в офісі у Львові по вул.Лемківській, 14.

                                                          З повагою компанія ДЕФІС.

PS. Купуйте у своїх - у львівських, тому що це вигідно).