Пам'ять DDR4 RAM_16Gb (2x8Gb) 3000Mhz Team T-Force Zeus Red (TTZD416G3000HC16CDC01)
Товар який ви переглядаєте
Код
Наявність
20217
Немає в наявності
1 712
Доставка:
Детальніше про доставку
Обмін/повернення:
Обмін/повернення товару на протязі 14 днів з моменту придбання.
Обмін та повернення
Основна інформація
Характеристики
Опис
Запитання та відгуки
Додати у Wishlist
У порівняння
Код товару:
Пам'ять DDR4 RAM_16Gb (2x8Gb) 3000Mhz Team T-Force Zeus Red (TTZD416G3000HC16CDC01) (PC4-24000, CL16, 1.35V)
Характеристики:
Виробник
Артикул
TTZD416G3000HC16CDC01
Призначення
Для настільного ПК
Тип пам'яті
DDR4
Об'єм пам'яті
16 Gb
Схема таймінгів
Частота шини пам'яті
3000 MHz
Пропускна здатність шини
Латентність
CL16
Номінальна напруга
1.35 В