Пам'ять DDR4 RAM_16Gb (2x8Gb) 3600Mhz Corsair Vengeance LPX Black (CMK16GX4M2D3600C18)
Товар який ви переглядаєте
Код
Наявність
18461
Немає в наявності
Оплата:
Готівкою, картою чи безготівковим разхунком. Також можливий кредит.
Детальніше про оплату
Гарантія:
60 місяців
Гарантія і сервіс
Доставка:
Детальніше про доставку
Обмін/повернення:
Обмін/повернення товару на протязі 14 днів з моменту придбання.
Обмін та повернення
Основна інформація
Характеристики
Опис
Запитання та відгуки
Додати у Wishlist
У порівняння
Код товару: 18461
Пам'ять DDR4 RAM_16Gb (2x8Gb) 3600Mhz Corsair Vengeance LPX Black (CMK16GX4M2D3600C18) (PC4-28800, CL18, 1.35V)
Характеристики:
Виробник
Артикул
CMK16GX4M2D3600C18
Призначення
Для настільного ПК
Тип пам'яті
DDR4
Об'єм пам'яті
16 Gb
Схема таймінгів
Частота шини пам'яті
3600 MHz
Пропускна здатність шини
Латентність
CL18
Номінальна напруга
1.35 В
Кількість планок пам'яті
2 планки
Радіатори охолодження
Є
Гарантія
60 місяців
Oпис:
Оперативна пам’ять Corsair Vengeance LPX Black 2x8GB:
Сумісність з обладнанням останнього покоління:
Ідеальний розгін:
Низькопрофільна конструкція:
Більше ...
★★★★★
★★★★★
Додати свій відгук
Закрити
відгук про товар