Патч-корд оптичний Cor-X SC/UPC-SC/UPC SingleMode Simplex 3,0м

Патч-корд оптичний Cor-X SC\/UPC-SC\/UPC SingleMode Simplex 3,0м - зображення 1
Товар який ви переглядаєте
Патч-корд оптичний Cor-X SC\/UPC-SC\/UPC SingleMode Simplex 3,0м - зображення 1
Патч-корд оптичний Cor-X SC/UPC-SC/UPC SingleMode Simplex 3,0м
Код
Наявність
21438
В наявності
грн 73
Купити
Оплата:
Готівкою, картою чи безготівковим разхунком. Також можливий кредит.
Детальніше про оплату
Доставка:
Відправимо сьогодні
Детальніше про доставку
Обмін/повернення:
Обмін/повернення товару на протязі 14 днів з моменту придбання.
Обмін та повернення
Основна інформація
Характеристики
Опис
Запитання та відгуки
Додати у Wishlist
У порівняння
грн 73
Код товару: 21438
Купити
Швидке замовлення
Придбати в кредит
Купити
В наявності
Відправимо сьогодні
грн 73
Патч-корд оптичний Cor-X SC/UPC-SC/UPC SingleMode Simplex 3,0м
Характеристики:
Виробник
Cor-X
Тип кабелю
Патч-корд
Вид кабелю
SC-UPC
Матеріал
оптоволокно
Категорія кабелю
оптичний
Кількість жил
1
Для зовнішньої прокладки
Ні, не бажано
Довжина кабелю
3 м
Oпис:
Патчкорди - відрізок одинарного (симплексного) або подвійного (дуплексного) кабелю, оконцованого з двох сторін коннекторами. Для зручності ідентифікації прийняте загальне колірне маркування: багатомодові патчкорди мають помаранчевий колір, а одномодові - жовтий. Патчкорди виготовляють з багатомодового волокна (62,5/125 і 50/125) або одномодового волокна (9/125).

Оптичний Патчкорд SC/UPC-SC/UPC діаметром 3мм, довжина 3м. В основному застосовується для з'єднання медіаконверторів, SFP модулів і інших оптичних пристроїв при передачі даних в мережі Інтернет.
Більше ...
Відгуки про Патч-корд оптичний Cor-X SC/UPC-SC/UPC SingleMode Simplex 3,0м
★★★★★
★★★★★

0 відгуків

Додати свій відгук
Закрити
відгук про товар
Патч-корд оптичний Cor-X SC\/UPC-SC\/UPC SingleMode Simplex 3,0м - зображення 1
Патч-корд оптичний Cor-X SC/UPC-SC/UPC SingleMode Simplex 3,0м
Патч-корд оптичний Cor-X SC/UPC-SC/UPC SingleMode Simplex 3,0м
Погано
Добре
* обов’язкові для заповнення поля
Оплата:
Готівкою, картою чи безготівковим разхунком. Також можливий кредит.
Детальніше про оплату
Доставка:
Відправимо сьогодні
Детальніше про доставку
Обмін/повернення:
Обмін/повернення товару на протязі 14 днів з моменту придбання.
Схожі товари
Патч-корд оптичний Cor-X SC\/UPC-SC\/UPC SingleMode Simplex 3,0м - зображення 1
Патч-корд оптичний Cor-X SC/UPC-SC/UPC SingleMode Simplex 3,0м
73 грн
viber-chatЧат «Дефіс» в Viber telegram-chatЧат «Дефіс» в Telegram