Підставка охолоджуюча для ноутбука Gembird NBS-1F17T-01
Підставка охолоджуюча для ноутбука Gembird NBS-1F17T-01 - зображення 1
Підставка охолоджуюча для ноутбука Gembird NBS-1F17T-01 - зображення 2
Підставка охолоджуюча для ноутбука Gembird NBS-1F17T-01 - зображення 3
Підставка охолоджуюча для ноутбука Gembird NBS-1F17T-01 - зображення 4
Підставка охолоджуюча для ноутбука Gembird NBS-1F17T-01 - зображення 5
Підставка охолоджуюча для ноутбука Gembird NBS-1F17T-01 - зображення 6
Товар який ви переглядаєте
Код
Наявність
20952
В наявності
Купити
Оплата:
Готівкою, картою чи безготівковим разхунком. Також можливий кредит.
Детальніше про оплату
Гарантія:
10 місяців
Гарантія і сервіс
Доставка:
Відправимо завтра
Детальніше про доставку
Обмін/повернення:
Обмін/повернення товару на протязі 14 днів з моменту придбання.
Обмін та повернення
Основна інформація
Характеристики
Опис
Запитання та відгуки
Додати у Wishlist
У порівняння
Код товару: 20952
Купити
Швидке замовлення
Придбати в кредит
В наявності
novaposhta ukrposhta justin meest
Підставка охолоджуюча для ноутбука Gembird NBS-1F17T-01 ( до 17", метал.решітка, 150 мм вентилятор з підсвічуванням, 800-1500об/хв, 370 х 265 х 33 мм)
Характеристики:
Виробник
Діагональ ноутбука
Артикул
NBS-1F17T-01
Тип
підставка для ноутбука
Матеріал
Пластик + метал
Кількість вентиляторів
2
Тип системи охолодження
Активне охолодження
USB-концентратор
Є
Розміри вентилятора
150 x 150 x 20 мм
Рівень шуму
10 дБ
Колір
чорний
Фізичні розміри
370 x 265 x 33 мм
Вага
660 г
Гарантія
Oпис:
Компактна настільна підставка Gembird NBS-1F17T-01 для ноутбуків, діагоналлю до 17", з великим 150 мм вентилятором та світлодіодною підсвіткою.
Особливості:
- Охолодження ноутбука одним великим вентилятором для запобігання перегріву;
- Ергономічний дизайн із регулюванням нахилу;
- Світлодіодне підсвічування вентилятора;
- Вентилятор: 1 шт., (800-1500 об./хв (±10%), повітряний потік 20 CFM (±10%));
- Живлення: 5 В, 0.35 А;
- Довжина кабелю USB: 0.5 м.
Більше ...
★★★★★
★★★★★
Додати свій відгук
Закрити
відгук про товар