Телевізор 32" OzoneHD 32HN22T2
Товар який ви переглядаєте
Телевізор 32" OzoneHD 32HN22T2
Код
Наявність
21107
Немає в наявності
4 741
Доставка:
Детальніше про доставку
Обмін/повернення:
Обмін/повернення товару на протязі 14 днів з моменту придбання.
Обмін та повернення
Основна інформація
Характеристики
Опис
Запитання та відгуки
Додати у Wishlist
У порівняння
Код товару:
Телевізор 32" OzoneHD 32HN22T2 (32', 1366x768, PVA, DLED, 60 Hz, 6 мс, 1200:1, 200кд/м, 6ms, 178/178, Аналог/C/T2, 2x10 Вт, 2xUSB, 2xHDMI, 2xAV IN, COAX OUT, RF, Чорний)
Характеристики:
Виробник
Артикул
32HN22T2
Діагональ екрану
32"
Тип телевiзора
Рідкокристалічний (LCD) з DLED-підсвіткою
Роздільна здатність екрану
HD-Ready (1366x768)
Контрастність
Вага (з підставкою)
5 кг
Інтерфейси (роз'єми)
2 x USB, 2 x HDMI, 2 x AV IN, COAX OUT, RF, вихід на навушники
Розміри без підставки (Ш x Г x В) мм
732 x 75 x 433 мм
Частота оновлення
60 Гц
Діапазони цифрового тюнера
DVB-T2, DVB-C
Підтримка Smart TV
Ні
Підтримка 3D
Немає
Тип ТВ-тюнера
2 ТВ-тюнера: аналоговий + цифровий T2
Акустика телевізора
2х10 Вт