Зовнішній жорсткий диск HDD 500GB Transcend (TS500GSJ25M3)
Зовнішній жорсткий диск HDD 500GB Transcend (TS500GSJ25M3) - зображення 1
Товар який ви переглядаєте
Код
Наявність
8801
Немає в наявності
Оплата:
Готівкою, картою чи безготівковим разхунком. Також можливий кредит.
Детальніше про оплату
Гарантія:
22 місяців
Гарантія і сервіс
Доставка:
Детальніше про доставку
Обмін/повернення:
Обмін/повернення товару на протязі 14 днів з моменту придбання.
Обмін та повернення
Основна інформація
Характеристики
Опис
Запитання та відгуки
Додати у Wishlist
У порівняння
Код товару: 8801
Зовнішній жорсткий диск HDD 500GB Transcend (TS500GSJ25M3) (2,5" USB3.0 StoreJet 25 M3 TS500GSJ25M3)
Характеристики:
Виробник
Артикул
TS500GSJ25M3
Тип жорсткого диску
Зовнішній
Об'єм пам'яті
500 ГБ
Швидкість обертання шпинделя
Матеріал корпусу
Гума
Інтерфейс підключення
USB 3.0
Розмір буферу
8 МБ
Форм-фактор
2.5"
Фізичні розміри вага
19 х 126 х 89 мм, 204 г
Додатково
Чорний колір, живлення від USB
Гарантія
22 місяців
Oпис:
Більше ...
★★★★★
★★★★★
Додати свій відгук
Закрити
відгук про товар